magnolia_bg_r

Побачити долю

04.05.2020

Жаля Алекперова – ясновидиця та екстрасенс із Азербайджану, молодша сестра відомого в Україні та світі медіума й астролога Хаяла Алекперова, який двічі здобував перемогу в проекті «Битва екстрасенсів» на телеканалі СТБ, і є постійним експертом програми «Слідство ведуть екстрасенси». Як і її брат, Жаля Алекперова за допомогою свого екстрасенсорного дару вже тривалий час допомагає людям вирішити складні питання, пов’язані з містикою та надприродніми силами. Звертаються до неї і українці з різних міст та регіонів. Сьогодні ми вирішили поговорити з Жалею про її життя, надможливості та найближчі плани на майбутнє.

 

 Жалю, ваші сторінки в соціальних мережах стають все популярнішими, а до нашої редакції надходить все більше листів із запитаннями про вас. Розкажіть, як давно ви почали приїздити до України? І як надовго збираєтеся тут залишатися?

 

Насправді до України я почала приїздити вже давно. Одразу після того, як мій брат став переможцем 7-ї «Битви екстрасенсів». До того часу ми всією родиною тривалий час збирали гроші на складну операцію для мами (вона давно хворіє на цукровий діабет, і через це у неї виникли серйозні проблеми з серцем). Та все було марно, адже необхідна для оперативного втручання сума була для нас непідйомною. Однак, коли брат переміг і отримав виграш – лікування мами стало реальністю. Він одразу ж домовився про операцію в Україні. А я приїзджала сюди, аби бути поряд із мамою і допомагати їй.  Тоді про це ніхто не знав, адже мені було не до соціальних мереж – реабілітація мами проходила дуже складно. Та людей, які зверталися до мене по допомогу було чимало. Багато хто писав мені, коли я повернулася до Азербайджану. Однак, відгукнутися на прохання  людей і приїхати до України  на більш тривалий час у мене  вийшло  лише зараз, коли мої діти підросли. І я можу залишити їх на якийсь час разом з мамою та невісткою – дружиною нашого з Хаялом брата Натіга.

 

Жалю, а з якими саме запитаннями та проханнями до вас звертаються люди? Розкажіть, будь ласка, про свій дар.

 

Як і мій брат, я — спадкова ясновидиця та екстрасенс. Наш рід має багату історію і бере початок аж від Пророка Мухаммеда. Екстрасенсорний дар в нашій сім’ї  передається з покоління у покоління. Ним володіли і діди, й прадіди. Наприклад, наші предки  налаштувавшись на людину, могли бачити її минуле і майбутнє, добре зналися на магічних обрядах, уміли змінювати долю і навіть впливати на погоду. Багато з цих вікових знань та умінь передалися і нам з братом. Щодо моєї спеціалізації , то я досить успішно працюю з дітьми. Умію знімати вроки, позбавляти крихіток страхів та поганих снів. Також знаюся на тому, як допомогти вагітним жінкам: можу виготовити оберіг на легкі та успішні пологи, поставити  захист від негативу. Допомагаю і з проблемами в особистому житті, такими як самотність, «вінець безшлюбності». Беруся за проблеми сімейного життя: знімаю негативний вплив, роблю обереги та амулети на щасливе кохання, достаток. Тим парам, які мріють про дітей, однак не можуть завагітніти через якісь енергетичні впливи, такі як порча чи пристріт (не треба плутати з реальними медичними проблемами), допомагаю врешті народити. Останнє, мушу зізнатися, найбільше приносить мені радість – адже нема нічого кращого за посмішки людей, коли лікарі кажуть їм, що нарешті вони стануть батьками.

 

Жалю, скажіть, ви приймаєте людей лише в своєму офісі, чи можете за необхідності приїхати і в дім до людей, які потребують допомоги.

 

Так, інколи я справді їжджу до людей. Але в тих випадках, коли йдеться саме про негатив у помешканні. За допомогою молитов і замовлянь я можу очищати від поганої енергетики будинки і офіси, нейтралізувати дію підкладів і «порчі», а також заряджаю стіни будівлі на удачу, прибуток і процвітання всіх, хто у ньому мешкає чи працює.

 

Скажіть, а є випадки, за які ви не беретеся?

 

Так, я не беруся допомагати у випадках, коли людині потрібно позбутися  від алкоголізму, наркоманії, ігроманії та інших залежностей. Крім того я – не цілитель, а тому не допомагаю вилікуватися від тяжких захворювань природного походження, таких як  онкологія, цукровий діабет, ДЦП та інші. Я не ставлю діагнози і не проводжу лікування жодних хвороб. Скажу відверто, коли отримую листи від людей, які страждають від таких хвороб, у мене просто серце кров’ю обливається. Особливо, якщо мова про дітей. Та усе, чим я можу допомогти в такому випадку, це молитва.

Також я не беруся допомагати, коли мова йде про поверненні боргів і оплати кредитів. Так, уявіть собі і з такими проханнями до мене звертаються нерідко. Крім того, я не займаюся запитаннями, які стосуються криміналу – пошук зниклих людей, розслідування вбивств, крадіжок, чи встановлення обставин аварій – з цими запитаннями точно не до мене. Ну і на останок, я точно не допоможу з пошуками скарбу, який прабабця сто років тому закопала на городі, чи зниклого гаманця, якого хтось необачно залишив у метро.

 

Як можна потрапити до вас на прийом?

 

Записатися можна у мого адміністратора. Номер телефону +38 095 710 44 44. Однак, щоб вам відповіли, дзвонити варто  в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 18.00.

 

Нам відомо, що ваш офіс знаходиться в Києві. А чи є у вас в планах відвідати якісь інші українські міста?

 

Так!  Скажу чесно,  я просто в захваті від гостинності та доброзичливості українців. Розповіді брата про те, що у вашій країні живуть чудові люди виявилися абсолютною правдою. Мені хочеться поближче познайомитися з Україною.  Найближчим часом я збираюся відвідати Закарпаття й Прикарпаття, і з радістю чекатиму там усіх, хто хотів би звернутися до мене по допомогу.

 

Джерело: Глянцевий журнал «STATUS»/травень-червень 2020