magnolia_bg_r

Правила любові

12.03.2021

Весна – найкращий час пробудити свою жіночність! Магічні секрети молодості та краси від ясновидиці Жалі Алекперової

 

Весна – час пробудження природи. З її приходом життя навколо розквітає, природа кардинально змінюється, наче повертаючи собі втрачену юність.  Однак, разом із природою омолодитися та стати привабливішими можемо і ми, — стверджує азербайджанська ясновидиця Жаля Алекперова. Прихід весни – вдалий час для прекрасної половини людства, аби посилити свою жіночу енергетику та стати привабливішими в очах протилежної статі.

 

— Жаля, чим особлива енергетика весняних місяців?

 

— Енергетика приходу весни особлива для всіх.  Здавна у різних народів на цей час припадало безліч свят, які включали в себе різні сакральні ритуали на примноження достатку, залучення любові. Надто у свята на день весняного рівнодення. У цей час тепло отримує перемогу над холодом, світло – над темрявою. З енергетичної точки зору в цей час можуть здійснюватися мрії. Тож варто братися за нові справи, ставити перед собою нові цілі і рухатися вперед. Весна – час починань. Надто – для жінок. З приходом весни кожна з нас здатна досягти бажаних змін – стати більш привабливою, здоровою, знайти своє кохання та здійснити заповітні мрії. Головне при цьому – правильний посил до вищих сил. А він починається з наших думок.

 

— І як же зробити так, аби наш «посил» до вищих був правильним?

 

— Ну по перше варто чітко зрозуміти, чого хочеш. Часто люди прагнуть життєвих змін тільки тому, що їх не влаштовує те, що вони мають на даний момент. Однак яких саме змін прагнуть – не розуміють до кінця. От і буває так, що людина втрачає щось   ( займану посаду, наприклад) а взамін не отримує нічого. Тож не варто говорити: «як мені набридла моя робота, хочу звільнитися». Краще сказати: «як я хочу працювати у тій чи іншій компанії, вести свій проект або займати ту чи іншу посаду» і т. д.  Тоді всесвіт буде давати вам шанси досягти бажаного. Так само це працює і з особистим життям. Коли людина не просто хоче аби хтось її любив, а шукає партнера з яким хоче прожити життя, всесвіт дає їй таку можливість. Головне – вчасно розгледіти її.

 

— Що стосується привабливості та здоров’я, як можна досягти бажаного в цьому сенсі?

 

— Весна  — чудовий час для змін у зовнішності. Якщо ви, скажімо, довго хотіли обновити зачіску, пофарбуватися чи обрати собі новий стиль одягу – експериментувати варто саме навесні. У вас є всі шанси змінити таким чином життя. Адже з вашого внутрішнього відчуття починається те, як сприймають вас оточуючі. І ваша впевненість у собі До речі багато хто прагне таких змін інтуїтивно. І тут варто прислухатися до свого шостого чуття.

Також весна – чудовий час для тих, хто прагнув схуднути або взятися за здоровий спосіб життя. Ваша сила волі зараз буде на максимумі, а тому втриматися від спокуси поласувати солодощами чи чимось шкідливим буде простіше.

Але найголовніше, що весна – чудовий час для прекрасної статі аби стати впевненішими в собі та посилити свою жіночність. Аби це зробити, варто з приходом березня зробити своєю звичкою кілька щоденних ритуалів:

 

  • Починайте день із того, аби подивитися у дзеркало, посміхнутися своєму відображенню та зробити собі комплімент. Спочатку це буде важко, та потім – увійде в звичку. Як не дивно – та це працює. Ви почнете подобатися собі, а тіло «відповідатиме вам взаємністю».

 

  • Кажіть приємні слова оточуючим, звертайте увагу на успіхи людей, їхній гарний вигляд. Позитивна енергетика, яку ви випромінюєте буде повертатися до вас подвійним зарядом.

 

  • Кожну процедуру по догляду за тілом робіть з любов’ю. Позбудьтеся звички коментувати свої недоліки. Не варто розчісувати волосся зі скаргами, що ваша шевелюра недостатньо густа. Зверніть увагу на те, що волосся, наприклад, слухняне, його легко вкладати. Певно всі чули, що був такий експеримент – рослини, з якими науковці «лагідно розмовляли» росли швидше. Повірте, наше тіло, кожна його клітина працює так само.

 

  • Щодня бувайте на природі. Ліси, парки чи водойми – те, що енергетично допомагає нам наповнитися та стати здоровими. Адже більшість хвороб починається з ослабленої енергетики.

 

  • Не тримайте в собі образ та негативних емоцій. Вони не лише псують настрій, а й пришвидшують старість. Тож аби бути молодими довше варто вміти прощати.

 

Керуйтеся цими правилами щодня, і я впевнена, що прийдешня весна стане початком нових звершень та позитивних змін у вашому житті!

 

Джерело: Глянцевий журнал «STATUS»/березень 2021